سیاست حفظ حریم خصوصی

این سیاست حفظ حریم خصوصی سیاست ها و رویه های ما را در مورد جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شما در هنگام استفاده از این سرویس توصیف می کند و حقوق حریم خصوصی شما و نحوه محافظت قانون از شما را به شما می گوید.

ما از اطلاعات شخصی شما برای ارائه و بهبود سرویس استفاده می کنیم. با استفاده از سرویس، شما با جمع آوری و استفاده از اطلاعات مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی موافقت می کنید.

تفسیر و تعاریف

تفسیر

کلماتی که حرف اولیه آن ها سرمایه گذاری می شود دارای معانی تعریف شده تحت شرایط زیر است. تعاریف زیر بدون توجه به اینکه به صورت مفرد یا جمع ظاهر می شوند، معنای یکسانی دارند.

تعاریف

برای اهداف این سیاست حفظ حریم خصوصی:

جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی شما

انواع داده های جمع آوری شده

داده های شخصی

در حالی که از سرویس ما استفاده می کنیم، ممکن است از شما بخواهیم که اطلاعات قابل شناسایی شخصی خاصی را در اختیار ما قرار دهد که می تواند برای تماس یا شناسایی شما مورد استفاده قرار گیرد. اطلاعات شخصی قابل شناسایی ممکن است شامل, اما محدود به:

داده های استفاده

داده های استفاده به صورت خودکار هنگام استفاده از سرویس جمع آوری می شوند.

داده های استفاده ممکن است شامل اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنت دستگاه شما (مانند آدرس IP)، نوع مرورگر، نسخه مرورگر، صفحات سرویس ما که بازدید می کنید، زمان و تاریخ بازدید شما، زمان صرف شده در آن صفحات، شناسه های دستگاه منحصر به فرد و دیگر داده های تشخیصی باشد.

هنگامی که شما توسط یا از طریق یک دستگاه تلفن همراه به سرویس دسترسی پیدا می کنید، ما ممکن است اطلاعات خاصی را به طور خودکار جمع آوری کنیم، از جمله، اما نه محدود به، نوع دستگاه تلفن همراهی که استفاده می کنید، شناسه منحصر به فرد دستگاه تلفن همراه شما، آدرس آی پی دستگاه تلفن همراه، سیستم عامل تلفن همراه شما، نوع مرورگر اینترنت تلفن همراه که استفاده می کنید، شناسه های دستگاه منحصر به فرد و دیگر داده های تشخیصی.

همچنین ممکن است اطلاعاتی را که مرورگر شما ارسال می کند هر زمان که به سرویس ما مراجعه می کنید یا زمانی که به سرویس توسط یا از طریق یک دستگاه تلفن همراه دسترسی پیدا می کنید، جمع آوری کنیم.

ردیابی فن آوری ها و کوکی ها

ما با استفاده از کوکی ها و فن آوری های ردیابی مشابه برای ردیابی فعالیت در خدمات ما و ذخیره اطلاعات خاص. فن آوری های ردیابی استفاده می شود beacons، برچسب ها، و اسکریپت ها برای جمع آوری و ردیابی اطلاعات و بهبود و تجزیه و تحلیل خدمات ما است. فناوری هایی که ما استفاده می کنیم ممکن است شامل موارد زیر باشد:

کوکی ها می توانند "یا" جلسه "کوکی" باشند. کوکی های مداوم در رایانه شخصی یا دستگاه تلفن همراه شما باقی می مانند هنگامی که آفلاین می روید، در حالی که کوکی های جلسه به محض بستن مرورگر وب خود حذف می شوند. اطلاعات بیشتر در مورد کوکی ها: کوکی ها: چه می کنند؟.

ما از هر دو جلسه و کوکی های ماندگار برای اهداف تعیین شده در زیر استفاده می کنیم:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوکی هایی که استفاده می کنیم و انتخاب های شما در مورد کوکی ها، لطفاً به سیاست کوکی ها یا بخش کوکی های سیاست حفظ حریم خصوصی ما مراجعه کنید.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

این شرکت ممکن است از اطلاعات شخصی برای اهداف زیر استفاده کند:

ما ممکن است اطلاعات شخصی شما را در شرایط زیر به اشتراک بگذاریم:

حفظ داده های شخصی شما

این شرکت داده های شخصی شما را فقط تا زمانی که برای اهداف تعیین شده در این سیاست حفظ حریم خصوصی لازم است حفظ خواهد کرد. ما داده های شخصی شما را تا حد لازم برای رعایت تعهدات قانونی خود حفظ و استفاده خواهیم کرد (به عنوان مثال، اگر ما ملزم به حفظ داده های شما برای پیروی از قوانین قابل اجرا هستیم)، حل و فصل اختلافات، و اجرای توافقات و سیاست های قانونی ما.

این شرکت همچنین داده های استفاده را برای مقاصد تجزیه و تحلیل داخلی حفظ خواهد کرد. داده های استفاده به طور کلی برای مدت زمان کوتاه تر حفظ شده است، به جز زمانی که این داده ها برای تقویت امنیت یا بهبود عملکرد سرویس ما استفاده می شود، یا ما از نظر قانونی موظف به حفظ این داده ها برای دوره های زمانی طولانی تر هستیم.

انتقال اطلاعات شخصی شما

اطلاعات شما، از جمله اطلاعات شخصی، در دفاتر عملیاتی شرکت و در هر مکان دیگری که طرف های درگیر در پردازش در آن قرار دارند، پردازش می شود. این بدان معنی است که این اطلاعات ممکن است به -- و نگهداری در -- کامپیوتر واقع در خارج از ایالت شما ، استان ، کشور و یا دیگر حوزه قضایی دولتی که در آن قوانین حفاظت از داده ها ممکن است نسبت به کسانی که از حوزه قضایی شما متفاوت است منتقل شده است.

رضایت شما به این سیاست حفظ حریم خصوصی و به دنبال آن ارائه چنین اطلاعاتی نشان دهنده توافق شما با آن انتقال است.

این شرکت تمام مراحل لازم را به طور منطقی انجام خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که داده های شما به طور امن و مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی درمان می شود و هیچ انتقالی از داده های شخصی شما به یک سازمان یا یک کشور صورت نخواهد گرفت مگر اینکه کنترل های کافی در محل از جمله امنیت داده های شما و دیگر اطلاعات شخصی وجود داشته باشد.

افشای داده های شخصی شما

معاملات کسب و کار

اگر شرکت در ادغام، اکتساب یا فروش دارایی ها نقش داشته باشد، داده های شخصی شما ممکن است منتقل شود. ما قبل از انتقال اطلاعات شخصی شما اطلاع رسانی خواهیم کرد و مشمول یک سیاست حفظ حریم خصوصی متفاوت می شود.

اجرای قانون

در شرایط خاص، شرکت ممکن است ملزم به افشای داده های شخصی شما در صورت نیاز به انجام این کار توسط قانون یا در پاسخ به درخواست های معتبر مقامات دولتی (مانند دادگاه یا یک سازمان دولتی) باشد.

سایر الزامات قانونی

این شرکت ممکن است داده های شخصی شما را با این باور حسن نیت فاش کند که چنین اقدامی لازم است:

امنیت اطلاعات شخصی شما

امنیت اطلاعات شخصی شما برای ما مهم است، اما به یاد داشته باشید که هیچ روش انتقال از طریق اینترنت، و یا روش ذخیره سازی الکترونیکی 100٪ امن است. در حالی که ما تلاش می کنیم تا از وسایل قابل قبول تجاری برای محافظت از داده های شخصی شما استفاده کنیم، نمی توانیم امنیت مطلق آن را تضمین کنیم.

حریم خصوصی کودکان

سرویس ما به کسی زیر ۱۳ سال رسیدگی نمی کند. ما آگاهانه اطلاعات قابل شناسایی شخصی را از کسی زیر ۱۳ سال جمع آوری نمی کنیم. اگر پدر و مادر یا سرپرست هستید و آگاه هستید که فرزندتان داده های شخصی را در اختیار ما قرار داده است، لطفاً با ما تماس بگیرید. اگر آگاه شدیم که داده های شخصی را از هر کسی زیر ۱۳ سال بدون تأیید رضایت والدین جمع آوری کرده ایم، برای حذف آن اطلاعات از سرورهایمان گام برمی داریم.

اگر ما نیاز به تکیه بر رضایت به عنوان یک مبنای قانونی برای پردازش اطلاعات شما و کشور شما نیاز به رضایت از پدر و مادر، ما ممکن است رضایت پدر و مادر خود را قبل از جمع آوری و استفاده از آن اطلاعات نیاز دارد.

لینک به وب سایت های دیگر

سرویس ما ممکن است حاوی لینک هایی به وب سایت های دیگری باشد که توسط ما اداره نمی شوند. اگر بر روی لینک شخص ثالث کلیک کنید، به سایت آن شخص ثالث هدایت خواهید شد. ما به شدت به شما توصیه به بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی از هر سایت شما بازدید.

ما هیچ کنترلی بر محتوا، سیاست های حریم خصوصی یا شیوه های هیچ سایت یا خدمات شخص ثالثی بر عهده نگرفتیم و مسئولیتی به عهده نگرفتیم.

تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی

ما ممکن است سیاست حفظ حریم خصوصی خود را هر از چندی به روز رسانی. ما شما را از هر گونه تغییر با ارسال سیاست حفظ حریم خصوصی جدید در این صفحه آگاه.

ما به شما اجازه می دانم از طریق ایمیل و / یا یک اخطار برجسته در خدمات ما، قبل از تغییر تبدیل شدن به موثر و به روز رسانی "آخرین تاریخ به روز شده" در بالای این سیاست حفظ حریم خصوصی.

به شما توصیه می شود که این سیاست حفظ حریم خصوصی را به صورت دوره ای برای هر گونه تغییر بررسی کنید. تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی زمانی موثر هستند که در این صفحه نوشته شوند.